RAKiPLERiNiZi GEÇMEK...

figen
EN AZINDAN AYNI SEViYEYE GELEBiLMEK...
Google üzerindeki pazarda yoksanız, rakip firmalara ilk önce siz yardımcı oluyorsunuz demektir.
Google'da birinciyi sayfaya çıkmak, vakit kaybetmeden sitenizi seo uyumlu site haline getirmekle mümkündür.
Her geçen gün, sözkonusu bu pazar daha da büyüyerek teknolojinin firmalar üzerindeki etkisini daha fazla hissettirmektedir. Rakiplerinizi geçmek, en azında aynı seviyeye gelebilmek, teknolojinin sunduğu hizmetlerden istifade edilmesi kaçınılmazdır..
 5
  Siteniz sizi her yönüyle internette, hızlı bir sekilde temsil edebilmelidir. Sitenizin, arama motorlarında, ihtiyaçlarınıza cevap vermesi gerekir. Bu nedenle yönetilebilir,güncellenebilir, her içerik için, anında degişiklik yapabilmenizi saglayayacak dinamiklige sahip olması gerekir.
  SEO (ingilizcesi Search engine optimization, arama motoru op timizasyonu), arama motorlarının organik listelerindeki listeme değerini (ranking) geliştirmeye yönelik toplu süreçtir. (ayrıca 'site optimization' diye de bilinir.) .
  Ozerhost; SEO uyumlu web sitesi tasarım firması olarak, mevcut ve yeni müşterilerimize SEO uyumlu web sitesi tasarım hizmeti vermekteyiz.
  SEO "Arama motoru optimizasyonu"
  "Arama motoru optimizasyonu" veya "Arama motoru optimize edici" için kullanılan kısaltmadır. SEO uyumlu web sitesi tasarım ı çalışmaya başlamak önemli karardır. SEO uyumlu web sitesi tasarım ı yaparak sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz sözde SEO uyumlu web sitesi tasarım ı çalışmasının sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayın. Pek çok SEO uyumlu web sitesi tasarım ı yapan diğer acente danışmanlar, web sitesi sahiplerine faydalı hizmetler sunar. İşte bu hizmetlerden bazıları
  • Site içeriğinizin veya yapınızın incelenmesi
  • Web sitesi geliştirme konusunda teknik öneriler: örneğin, barındırma, yeniden yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
  • İçerik geliştirme
  • Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetilmesi
  • Anahtar kelime araştırma
  • SEO eğitimi
  • Belirli pazarlarda ve coğrafyalarda uzmanlık.
  Google arama sonuçları sayfasının organik arama sonuçları ve genellikle ödemeli reklamlar ("Sponsorlu Bağlantılar" başlığı altında gösterilir) içerdiğini unutmayın. Google ile reklam vermenizin, sitenizin arama sonuçlarımızdaki durumu üzerinde hiçbir etkisi olmaz. Google, ücret karşılığı siteleri arama sonuçlarımıza eklemez veya sitelerin sıralamasını değiştirmez. Organik arama sonuçlarımızda gösterilmenin maliyeti sıfırdır. Web Yöneticisi Araçları, resmi Webmaster Central blogu ve tartışma forumumuz gibi ücretsiz kaynaklarda sitenizi organik arama için nasıl optimize edebileceğiniz konusunda bol miktarda bilgi bulabilirsiniz. Bu ücretsiz kaynakların çoğuna ve ödemeli aramaya ilişkin bilgilere Google Web Yöneticisi Merkezi'nden erişebilirsiniz. SEO araştırmanıza başlamadan önce tüketici olarak bilgi sahibi olmanız ve arama motorlarının nasıl çalıştığını anlamanız çok faydalı olur.
  SEO Google Web Yöneticisi Kuralları... Okumak için TIKLAYIN
Copyright © 2006 OZERHOST